.

.

2 парчиња Креативни Пластични Чип Клип Складирање на Компир Чип Клип Закуски Запечатување Клип Работ Шиење Позиционирање Клип Бил Клип,Боја Кодирани со 2 Различна ?

2 парчиња Креативни Пластични Чип Клип Складирање на Компир Чип Клип Закуски Запечатување Клип Работ Шиење Позиционирање

мислење на клиентот:

DEN 715.20
Достапност
Во достапна форма

Прекрасна појава : Оваа закуска запечатување клипот има уникатен и симпатична дизајн на симулирани чипс.Тоа е повеќе декоративни кога ќе го користите за да се одржи работи.Тоа е особено користи како запечатување клип за ужинка кеси, кои во голема мера ги зголемува радоста на животот.Овие клипови се забавуваат и светла, и да додадете еден допир на боја за вашата кујна или простор за складирање.Одличен квалитет : Овие клипови се направени од високо-квалитетни пластични материјали, кои се лесни и издржливи и имаат подолг живот-направен од високо-квалитет пластика кои не се лесно да се оштетат, обезбедување на подолг живот за клипови.Стилски и здрав изработка прави клип совршен за запечатување кеси.Храна запечатување клип : Тоа може да се користи за да се одржи безбедна храна кеси (чипс, замрзнат зеленчук, pretzels, итн.); слики, белешки, шопинг листи; организира mail, датотеки или папки; да се откажам вашата кујна материјали, итн.Дефинитивно повеќе отколку што треба.Квалификуван клип : Овој клип е многу погодна како ужинка запечатување клип или бил клип.Тоа се прави на здрав високо-квалитетна пластика и има супер стегање сила.Спречете го вашиот храна торба од протекување, и заробени предмети не ќе падне.Тоа е многу погоден за затворањето на чипс или ужинка торби за да ги задржи на храната свежа подолго.Повеќекратна употреба : Во прилог да се користи како ужинка запечатување клип, исто така можете да се поврзете овие пластични прст клипови на вашиот постоечки закачалки за да дозволите вашата облека да се откажам слободно.На цврст стисок акција ќе го спречи вашата облека од тоа да биде воодушевен од ветрот. !Рабовите се изедначи и нема никакви метални делови, кои ќе не фати, солза или да ја оштети вашата облека.Фирмата не се лизга на забите може да биде исечени на облека, па дури и повеќето деликатни ткаенини не ќе остави длабоки вдлабнатини.Опис : Оваа закуска запечатување клипот има уникатен и симпатична дизајн на симулирани чипс.Тоа е повеќе декоративни кога ќе го користите за да се одржи работи.Тоа е особено користи како запечатување клип за ужинка кеси, кои во голема мера ги зголемува радоста на животот.Овие клипови се забавуваат и светла, и да додадете еден допир на боја за вашата кујна или простор за складирање.Постои тесна устата на тоа, кој ќе клип цврсто да се задржи вашата ужина или други работи свежи, и вие не мора да работиме напорно за да ги користите.Тоа е направен од висок квалитет на пластичен материјал, кој е лесен и издржливи.Постојат два стилови за да изберете од : Круг, Триаголник.Таа е погодна за домашни, кујна, ресторан, канцеларија и така натаму.Точка Име : Компир Чип Клипови Материјал : Пластични Карактеристики : Мултифункционален, Лесни, Еко-пријателски Стил : Круг, Триаголник Големина Детали : Круг Големина : 58cm x 50cm x 35cm/22.83" x 19.69" x 13.78" (Прибл.) Триаголник Димензии : 60cm x 55cm x 35cm/23.62" x 21.65" x 13.78" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 2 x Компир Чип Клипови(Другите Не се Вклучени).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите