.

.

Bepets Мачка Конус Јака, Пет Конус за Маче Под 3 Месеци, Мачка Конус По Хирургија Анти-Залак Лижат Рана Медицински, Заштитна Мачка Главата Конус Маче Конус Јака Мачка Е ?

Bepets Мачка Конус Јака, Пет Конус за Маче Под 3 Месеци, Мачка Конус По Хирургија Анти-Залак Лижат Рана Медицински,

мислење на клиентот:

DEN 1418.40
Достапност
Во достапна форма

【Големина Одговара на】- Ова маче јака конус е Големина од S, многу мини големина, САМО се препорачува за мачиња под 3 месеци.ако не е, ве молиме изберете Големина M или L од нашата продавница. 【Материјал】- Направен од високо-квалитет памук фланелен боксери и ПВЦ материјал, мека и здрава, оваа мачка обновување јака е доволно светлина која никогаш нема да се направи вашата прекрасна домашни миленици се уморни. 【Голема Мачка Вратот Конус】- мачката конус јака е дизајниран да ги заштити вашите миленици од повреди, осип и рани по операцијата.Доволно длабочина помага да се Надминат Лижат-Залак, Чеша-Нула Циклус и да се промовира опоравува од операцијата или рани. 【Лесен за Употреба】- единствена копчето куќишта дизајн го прави лесно да се стегне или олабави, може да се задржи јака сигурен во место и да ја одржувате таа да се извади или од испаѓање. 【Обезбедување на квалитет】- ве Молиме потврдете големината пред купување, ако големината сте ги купиле не е соодветен, контактирајте со нас за слободна замена ИЛИ враќање на средствата.Искрено се посвети на вашето задоволство.Карактеристики : Оваа мачка обновување на конус е направен од високо-квалитет на еколошки ABS пластика, доволно светлина која никогаш нема да се направи вашата прекрасна домашни миленици се уморни, и нема да влијае на нивните секојдневни активности.Ова маче главата конус може да се спречи миленици од гризе рани за време на процесот на хируршко лекување, и заштита на домашни миленици, кога тие се капење или чешлање.На мека крпа работ дизајн може да се спречи домашни миленици да бидат повредени.Силно лепило магија стап интерфејс, цврста врска.Тоа е многу лесен за употреба, само маска на домашно милениче вратот.Карактеристики : Материјал : Памук Фланелен боксери и ABS Material Size : S,M,L (7#, 6#, 5#)1> Мала Големина 7# : Вратот Дебелина 5.9" - 7.0" (15-18 cm), Длабочина 3.2"(8cm)Одговара : мачиња под 3 месеци old Note : Ако вашето домашно милениче мерење е блиску до максималната ве молиме цел следниот големина нагоре.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите