.

.

HandcraftDecorations Оган Вратоврска Клип - Оган Вратоврска Клип Вратоврска Pin - Пламен Фото Вратоврска Клип - Оган Стакло Вратоврска Pin,Стакло Накит Најдобар Пријател Вратов?

HandcraftDecorations Оган Вратоврска Клип - Оган Вратоврска Клип Вратоврска Pin - Пламен Фото Вратоврска Клип

мислење на клиентот:

DEN 1389.60
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Алуминиум, Стакло, Слика.Рачно изработени Накит, Вратоврска Клип големина;5.5cm X0.5cm.Фото големина;1.6 cm.Совршен подарок за пратилки ,мајка ,татко ,сестра ,пријатели,Тоа ќе ги направи да изгледаат привлечни.Повод : Свадба,Крштевка ,Празник,Божиќ,Висок Квалитет ,Количина : 1 buc Брза испорака 1-2 недели ,Chirstmas Подарок.Ние многу ги цени сите клиенти'opinions за подобрување на продажба,исто така, ако нешто ви се незадоволни,ве молиме контактирајте ме за веројатно најдобро решение.Материјал : Алуминиум, Стакло, Слика.Рачно изработени Накит, Вратоврска Клип големина;5.5cm X0.5cm.Фото големина;1.6 cm.Совршен подарок за пратилки ,мајка ,татко ,сестра ,пријатели,Тоа ќе ги направи да изгледаат привлечни.Повод : Свадба,Крштевка ,Празник,Божиќ,Висок Квалитет ,Количина : 1 buc Брза испорака 1-2 недели ,Chirstmas Подарок.Ние многу ги цени сите клиенти'opinions за подобрување на продажба,исто така, ако нешто ви се незадоволни,ве молиме контактирајте ме за веројатно најдобро решение.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите