.

.

mDesign Длабоко Пластични Складирање Организатор Сад за Отпадоци, Игра и Стрип Организација за Кабинет, Ковчегот, Playroom, Полици, или Плакарот - Има Видео Игри, Таблети, Д?

mDesign Длабоко Пластични Складирање Организатор Сад за Отпадоци, Игра и Стрип Организација за Кабинет, Ковчегот,

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Оваа складирање и организирање на бин држи домаќинство нередот под контрола од страна на погодно чување мноштво на essentials; Овие кутии се дизајнирани да работат со мебел коцка складирање shelving единици; Место за отпадоци во секој cubby и вие сте подготвени да се организираат; Употреба во внатрешноста складирање единици во дом канцеларија за организирање на книги, списанија, игри, врзива, папки, тетратки и фото албуми; Великодушно големина, ќе најдете бесконечен користи за овие модерни кутии за складирање; Сет од 2. СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : Стилизирана да работи беспрекорно со било оркестарот, ќе се вклопуваат во било украсување решение; Употреба на една или мултипли да се задржи плакарот / спална соба нередот под контрола со чување на секојдневниот essentials - додатоци, капи, ракавици, шалови, тренингот облека, purses, чанти, чевли и leggings; Голема додадена простор за постелнина, перници и ќебиња; Пробајте ги овие кутии во дете спална соба или playroom да се организира играчки, загатки, игри, одборот книги, кадифен препарирани животни, кукли, армијата мажите и акциони фигури.ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs, и campers; Користете го овој повеќенаменски кошница, во кујни, провизии, канцеларија, занает простории, училници, расадници и повеќе; Идеален за домашна и професионална организаторите.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив да се загрози-отпорна пластика; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Заострените дизајн; Внатре Дното на Бин 9.22" x 5.22"; Врвот на Полето 10" x 6" x 6" висока.Лебдечки полици заврши изглед на секоја соба.Достапни во разновидни материјали од метал и дрво и различни форми и големини, изборот на вашиот изглед е лесно.Овие сталажи се одржи лични предмети како што се слики и спомени, свеќи, книги, растенија, како и други декоративни ситните и им даде на вашиот простор интимна, лична се чувствуваат.Лесно се меша и натпревар полиците, planters, кутии, и кошници за да се создаде лични изгледа ќе ви се допаднат.m Design нуди низа на материјали и стилови кои се направи измената на вашиот омилен соба бриз.Метал и дрво акцент полица без напор има плетени или жица за складирање кошница или лични ефекти и може да се надополни со метал растенијата стои дека додадете зеленило за спокоен, се чувствуваат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите