.

.

Joyidec Зима Божиќ Снегулка поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија за Двор Градина Двор Ограда Орк?

Joyidec Зима Божиќ Снегулка поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Големи Димензии Водоотпорен поштенско Сандаче

мислење на клиентот:

DEN 453.12
Достапност
Во достапна форма

✉Совршена Големина : Две големини се на располагање, 21*18 инчи (52.6x45.8cm е погодна за Американската стандардна големина за сандаче) беа 25,5*21 инчи (64.7x52.8cm е погоден за големи Американски големина сандаче). ✉Лесно Да се Размонтираат : Тоа е магнетни, со криви отворање на едната страна на писмо кутија, мали кружни магнетни листови од двете страни на отворањето, и меки магнетни ленти на двата краја.Инсталација и отстранување трае само неколку секунди без алатки.Повторливи се Користи повеќе пати. ✉Издржлив Материјал : Користете водоотпорен Оксфорд ткаенина како материјал за да се заштити вашето поштенско сандаче од дожд и ултравиолетови зраци.Во споредба со традиционалните ПВЦ материјал, тоа е повеќе издржливи и не е лесно да се браздата. ✉Посебна функција : Sunproof и водоотпорен, уникатен дизајн го прави вашето поштенско сандаче пејзаж дома.Ја играат улогата на декорирање поштенско сандаче, двор и куќа.Тоа може да се користи и да се замени секоја сезона. ✉Совршен Подарок : искористете ја оваа симпатична поштенско сандаче покрие со убава декоративни модели за да испратите топли поздрави.Како housewarming подарок за пријателите и семејството, роденденски подароци или празник подароци, се совршен избор.Ништо не е фиксна во светот, Сè се менува.Треба да дишат нов живот во вашата градина декорација!☞Совршено дизајнирани пошта кутија со повеќе модели е совршено решение за овој проблем。 Сите сезони, пролет, лето, есен и зима, промени за секој празник.Специјален дизајн : Усвојување обичај шема дизајн, имаат многу стилови на моделот, сакате стил можеме да се исполнат.Висок квалитет на материјалите : Водоотпорен Оксфорд материјал може да се избегне серија на проблеми како што се набори и атмосферски кога ќе се користи PVC mail кутии, многу издржливи и се чувствуваат добро, и водоотпорен и ув отпорни исчезнат, може да совршен за заштита на вашите e-mail пораки кутии.Повеќе големини на располагање : Стандардна Големина : 21 x 18 инчи / 52.6x45.8cm, одговара за Американскиот Стандард пост поштенски сандачиња Папагали Големина : беа 25,5 x 21inch / 64.7x52.8cm, одговара за Американската Папагали пост mailboxes Application : Отворено, градина, двор, на тревникот, партија, пикник, свадба, фарма, базен, секоја прилика.Пакет Детали : 1. Вклучувајќи 1 Поштенско Сандаче Cover2. Answer : ___________________________ NOTE : Еден пакет вклучува 1 поштенско сандаче покрива само.Поштенско сандаче НЕ е вклучена.Инструкции за перење : Миење со рака, се исуши, не кајгана, железо на ниска температура.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите