.

.

Aexit 17mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Дијамант Обложени Круг месо тело Дупка Видов Вежба Битови 2 парчиња Дупка Видов Поставува за Стакло

Aexit 17mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Дијамант Обложени Круг месо тело Дупка Видов Вежба Битови 2 парчиња

мислење на клиентот:

DEN 352.80
Достапност
Во достапна форма

Сечење Дијаметар : 17mm / 0.67"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал; Пакет Содржина : x 2 парчиња Стакло Дупка го Видел.Тежина : 33g; месо тело Големина : 6.5 mm / 0.25"(D).Вкупна Должина : 51mm / 2"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Дупка Видов Длабочина : 32-милиметри / 1.26".Специјално за стакло отвори , крајната дупка видов за е тешко да се намали материјали, Со Посебен дизајн на дијамант лемење, на работ од виде ножот ќе биде слободен за сечење, ефикасноста на сечење ќе се подобрат во голема мера.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите