.

.

DS18 Пар од 6,5 Midrange Звучници со Пар на Брза Прстен Говорникот Одбивни 480W Max, 8 Ohms Квалитет на Аудио Вратата Јазик за Автомобил или Камион Стерео Систем за Звук (2 Звучниц?

DS18 Пар од 6,5 Midrange Звучници со Пар на Брза Прстен Говорникот Одбивни 480W Max, 8 Ohms Квалитет на Аудио

мислење на клиентот:

DEN 1438.80
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.MIDRANGE ДЕКА се СПРАВУВА со СЕТО ТОА - среден опсег на возачот дека може да одговорите на повикот да се справи со најзначаен дел на коишто се слушаат звук спектар.Говорник дека звучи одлично со само instrumentals и, уште подобро со вокали.МОЌТА МОЖЕ да СМЕТА НА ПРО-GM6 SE обезбедува импресивна 480 W Max Моќ со 140 W RMS на 8 Ohms, доволно за да се справи со широк спектар на аудио.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ГЛАСОВЕН СЕРПЕНТИНА - 1.5" високи-температура Kapton глас серпентина може да се справи со екстремната топлина и ја задржи својата структурните интегритетот значење долг живот надвор од вашите звучници.ЗЕМЕТЕ ВАШИОТ СИСТЕМ ДА НА СЛЕДНОТО НИВО - го Добиете максимумот од вашиот систем со надградба на говорникот дека ви дава сè што се водат за исчезнати од вашите акции стерео.Откријте што вистински midrange говорникот може да направи за вас. 6.5" ЗВУЧНИК СО ЗАПЕЧАТЕНИ ВРАТИ - Специјално дизајниран говорникот рамка која се фокусира и стегната звучни бранови од предната страна на говорникот.Овој пакет вклучува пар на DS18 ПРО-GM6 SE Запечатени Врати Midrange Звучници со еден пар на DSFR6 6.5 Инчи Пена, Слушалката Ѕвони.Со комбинирање на овие производи, произведува крајната midrange квалитет на звукот искуство со зголемена звучен ефект и намалена вратата ехо на пена прстени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите