.

.

5X Стапови на Sewak Miswak Ал-Мубарак

5X Стапови на Sewak Miswak Ал-Мубарак

мислење на клиентот:

DEN 180.00
Достапност
Во достапна форма

Мубарак Ал Miswaak.Доаѓа вакуум запечатени за да ја задржи свежината и мекост.На кората на врвот е лесно да се отстрани, дури и без употреба на нож.Џвакањето на влакната да се одвојат природни влакна за да се формира како четка за заби влакната.За чистење на забите со четка Miswak од работ на непцата во нагоре и надолу движења до сечење на работ на забите.На miswak или siwak е природен алатка за четкање на забите.Производ на Пакистан.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите