.

.

Дијамант Вежба Малку Дупка Видов Алатка во Собата, 6mm-50мм Дијамант Вежба Битови во Собата За Шупливи Core Дупка Видов за Стакло, Керамика, Порцелан, Керамички Плочки, М

Дијамант Вежба Малку Дупка Видов Алатка во Собата, 6mm-50мм Дијамант Вежба Битови во Собата За Шупливи Core

мислење на клиентот:

DEN 182.16
Достапност
Во достапна форма

МАЛ ОТПОР : Мала инцизија отпор, отворање брзина е брзо, лесно отстранување на чипови и други предности.Исто така, им помогне да се отворени точно.Голем чип дупки за да се осигура дека кога удирање мазна, удирање точни.ИЗДРЖЛИВИ : Никел-обложено со дијаманти прашина слој нуди супериорни перформанси и сечење сила.Подолг живот.Овој дијамант вежба битови се со висок квалитет и добри перформанси кои се одлични за правење на чисти и точни дупка. 12 ГОЛЕМИНИ ДА се ИЗБЕРЕ : Вкупно 12 различни големини (6mm,8mm,10мм,14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25мм, 30мм, 35mm, 50mm).Различни големини ги задоволат вашите различни потреби,да ви помогне во различни места.Во ПРИЛОГ ДА се ВЕЖБА : во Прилог на вежба која сили нив да се намали во текот на работното парче од страна на ротација.АПЛИКАЦИЈА - Погодни за употреба во ударна дупка на стакло, мермер, гранит плочка или; Ќе работи со сите електрични вежба и влијание вежба; При дупчење за да додадете вода за ладење и подмачкување, Која може да го продолжи животот на вежба малку сет.Опис : Овие вежба битови се сечење алатки кои се користат за да се отстрани материјалот да се создаде дупки на кружен пресек.Постојат многу големини за вашиот избор и да се создаде различни видови на дупки во многу различни материјали.Во прилог на вежба која сили нив да се намали во текот на работното парче од страна на ротација.Спецификации : Боја : Злато Големина (опционално) : 6/8/10/14/16/18/20/22/25/30/35/50mm 0.24/0.31/0.39/0.55/0.63/0.71/0.79/0.87/0.98/1.18/1.37/1.96 инчен Количина : 1 Големина на(mm) 6 8 10 14 16 18 20 22 25 30 35 50 месо тело Дијаметар(mm) 5-11 Тежина(g) 11 21 40 35 47 57 63 70 72 96 122 227 Настава : 1, за Да го продолжат својот користење на живот, подобро да се користи со вода за ладење и подмачкување. 2, дупка вежба малку може да се користи со клупата вежба, рака електрични вежба. 3, Кога ќе користење на рака електрични вежба, започнете полека на 45 степени агол и оди вертикална откако ќе се направи првичната марка.Пакетот Вклучува : 1 x Дијамант Вежба Малку Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Постојат два вида на месо тело во различни дијаметри и ние ќе ви ја испратиме во случаен избор.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите