.

.

Стоп за Цицање Палец врвката за околу Рака, Ергономски Храна Одделение Силиконски Цицање Палец Третман Комплет Лесна Употреба со Складирање Кутија за Деца за Дома(

Стоп за Цицање Палец врвката за околу Рака, Ергономски Храна Одделение Силиконски Цицање Палец Третман Комплет

мислење на клиентот:

DEN 343.20
Достапност
Во достапна форма

Храна Одделение Силиконски : Бебе прст чувари се направени од храна одделение силиконски, безбедни и не се токсични, погоден за бебиња да се чувствува и да цица.Ергономски дизајн : На teether усвојува нов ергономски дизајн, кои лесно можат да се ослободат од оваа навика во 60 дена или помалку.Заштита на Прсти : Цицање запре прст guard може да им помогне на бебињата се каже збогум на лоша навика на гризе своите раце и заштита на нивните прсти од штета.Удобно да се носат : Бебе teethers се безболни и неограничено да се носат, па тие може да се носи по цел ден без чувство на неудобност.Лесен за користење : бебето teether е лесно да се носат, лесен за употреба, погоден за индекс прст употреба, и многу удобен.Функција : 1. Ергономски Дизајн : прст guard усвојува нов ергономски дизајн, кои лесно можат да се ослободат од оваа навика во 60 дена или помалку.2. Удобно Носење : Бебе прст guard се безболни и неограничено да се носат, па тие може да се носи по цел ден без чувство на неудобност.3. Лесен за Употреба : бебето прст guard е лесно да се носат, лесен за употреба, погоден за индекс прст употреба, и многу удобен.4. Заштита на Прсти : Цицање запре прст guard може да им помогне на бебињата се каже збогум на лоша навика на гризе своите раце и заштита на нивните прсти од штета.5. Храна Одделение Силиконски : Бебе прст чувари се направени од храна одделение силиконски, безбедни и не се токсични, погоден за бебиња да се чувствува и да цица.Спецификација : Предмет Тип : Цицање Запре Прст Guard Material : Silicone Style : Индекс прст тип Пакет Листа : 1 x Бебе Цицање Прст Guard1 x Рака 1 x Складирање Кутија.

Клучни карактеристики

Item Type:
Sucking Stop Finger Guard
Material:
Silicone
Style:
Index finger type
Package List:
1 x Baby Sucking Finger Guard :
1 x Strap  :
1 x Storage Box :

Им се допаѓа и на купувачите