.

.

5D Дијамант Сликарство DIY Кристал Везови Жена Леопард Дијамант Сликање Портрет Цвет Дијамант Мозаик Крстот Бод рачно изработени Подароци уметност-12x16inch(30x40cm)

5D Дијамант Сликарство DIY Кристал Везови Жена Леопард Дијамант Сликање Портрет Цвет Дијамант Мозаик Крстот

мислење на клиентот:

DEN 285.60
Достапност
Во достапна форма

На 5 D дијамант сликарство големина е 12x16inch,со користење на висока вискозност на животната средина топла топи лепило и високо-транспарентно печатени занает платно, не-токсични, животната средина заштитени, не е лесно да се свитка,Појасна шема.Супер флеш дијаманти да изгледа сјајна и ќе се никогаш да не исчезнат, повеќе живописни и брилијантен од смола дијаманти.Сјае во светлината е најпопуларниот DIY декорација.богатите слоеви и пенливи дијаманти,додавање на повеќе разликата до вашиот дом.DIY дијамант сликарство има силна три-димензионален ефект,5 D дијамант уметност е значајна за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и дипломски подарок за децата, колега, пријатели и семејството.Во процесот на дијамант сликарство, децата може да бидат обучени трпение, да се подобри нивното естетско чувство и намалување на жалба на мобилни игри.Работа дома, исто така може да се ублажи анксиозноста.Дијамант сликарство е полесно и поинтересно од крстот бод.Ние ќе обезбедиме секој клиент со највисок стандард на услуга на клиентите , Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, Само нас контакт, Ние ќе го спаси вашиот проблем во рок од 2 часа.висок квалитет и силна меур торба.Ефективна шок апсорпција, заштити производот од повреда.Не-транспарентно да се заштити приватноста.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите