.

.

Aexit 24mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Дијамант Обложени Стакло Плочки Мермер Вежба Малку Дупка Видел Дупка Видов Поставува Тон Сребро.

Aexit 24mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Дијамант Обложени Стакло Плочки Мермер Вежба Малку Дупка Видел Дупка

мислење на клиентот:

DEN 1336.80
Достапност
Во достапна форма

Сечење Дијаметар : 24mm/0.94"; Име на Производ : Стакло Дупка Видел; Материјал : Метал,Дијамантски Честички.Пакет Содржина : 1 x Стакло Дупка Видел; Тежина : 23g.Месо тело Големина : 8 x 20mm/0.31" x 0.8"(D*L); Вкупната Должина : 50mm/2".Главната Боја : Сребро Тон; Вкупната Големина : 50 x 24mm/2" x 0.94"(L*Макс.D).Страна Дупка Димензии : 12 x 5mm/0.47" x 0.2"(L*W); Монтажа Дупка Големина : 3 x 15mm/0.12" x 0.6"(D*Растојание).Карактеристики : дијамантски слој на оваа дупка видов даваат супериорни перформанси и подолг живот.Одлични за подготвување и точни дупка на стакло и плочки.Работи подобро со електрична вежба(тука не е вклучен).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите