.

.

mDesign Мека Ткаенина Над Вратата Виси Складирање Организатор со 4 Големи Џебови за Плакари во Спални соби, Ходникот, Entryway, Mudroom - Куки Вклучени - Текстура Печати, 2 Пакет

mDesign Мека Ткаенина Над Вратата Виси Складирање Организатор со 4 Големи Џебови за Плакари во Спални соби,

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : складирање и организација на облека и додатоци во еден од 4-флип-надолу прегради; Одлични за чување марами, pashminas, обвива, капи, хулахопки, leggings, т-маици, чорапи, јога панталони, атлетик носат, спортски градници, долна облека, флип апостолки, сандали, ремени, purses, wristlets, и спојки; третиот џеб карактеристики 2 мали куки за да се задржи малку предмети обезбеди; индивидуалните прегради ги работите уредни, уредно и во местото што ќе ви овозможи да брзо најдете токму она што ви треба; Сет од 2. СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : Овие организаторите се задржи плакарот и спална соба нередот под контрола со зачувување на сите ваши essentials во едно погодно место; Едноставно висат над внатрешни работи или плакарот врати; 2 метал over-the-вратата куки се вклучени; Засилен назад и пред панели keep items обезбеди; објектот, исто така може да се монтира на ѕид, едноставно користење на grommets на врвот на дел да се откажам (монтирање на хардверот не е вклучена); m DESIGN СОВЕТ - мерење на длабочината на вашата врата и користење на хардвер на точна должина.ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за плакари во спалната соба, бања, home office, детски соби, игра соби, entryways, перење соби и повеќе; Идеален за плакари организирани за бебе, деца, деца, tweens, тинејџери и возрасни лица; ги Користите овие каде што сакате да додадете малку стил на вашиот организациски потреби; Совршен за куќи, станови, апартмани, condos, dorm соби, campers, RVs и кабини; Огради стан, кога не е во употреба за компактен складирање.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од дише не-плетени синтетички ткаенини; Над вратата куки се направени од јак метал со трајни хром финиш; Монтажа на хардвер не се вклучени; Лесно Care - ги чистат со влажна крпа и оставете да се исуши.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секој Мерки 3" x 13" x 28.5" висока; Одговара текот на внатрешни врати до 1.75" / 4.4 цм дебели.Се оптимизира плакарот, салон, фиока, или дури и подот со компактен, пластовидно ткаенина чување на коцки.Располагање со прозорецот и капак опции, можете лесно да ги видите вашите елементи, додека одржување на нередот на минимум.Коцки се флексибилни и расклопна кога не е во употреба.Категоризираат и да ги сортирате вашите чорапи, долна облека, кошули, leggings, тренингот опрема, и други додатоци со шарени фиока dividers.Секој поединечен оддел држи вашата облека уредни и подредени, па можете да најдете токму она што ви треба.Овие расклопна одделувачите што се компактни и одлична за станови, мали домови и condos, патување, и ученичкиот дом соби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите