.

.

Hemobllo VR Кожа Покрие Подлога потпирачи за глава се Соочуваат со Памук Дното Подлога Перница Замена Мат за VR Sweatproof Lightproof Додатоци (Црна)

Hemobllo VR Кожа Покрие Подлога потпирачи за глава се Соочуваат со Памук Дното Подлога Перница Замена Мат за

мислење на клиентот:

DEN 880.80
Достапност
Во достапна форма

Тоа е лесен за лесен и удобен за носење и чување.Еластична, мека и удобна за носење.Ви дава дополнителна удобност и безбедност.Компатибилен за Oculus Потрагата /Rifts.Удобно и мека за ублажување на главата притисок.Направени од високо квалитетен материјал за долго време и издржливи употреба.Description This е VR домаќин потпирачи за глава перница која е направена од високо квалитетни материјали за долго време и издржливи употреба.Професионални VR домаќин потпирачи за глава shield, те штити од притисок.Оваа shield мат е мека и еластична, што е погоден за повеќето маж и жена се носат.Функција - Боја : Црна.- Материјал : СТП.- Големина : За 28.5 x 19.5 x 1cm/ 11.22 x 7.68 x 0.39 инч.- Направени од високо квалитетен материјал за долго време и издржливи употреба.- Компатибилен за Oculus Потрагата /Rifts.- Еластична, мека и удобна за носење.Ви дава дополнителна удобност и безбедност.- Тоа е лесен за лесен и удобен за носење и чување.- Удобно и мека за ублажување на главата притисок.Пакет Including1 x VR Домаќин потпирачи за глава Перница.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите