.

.

LocknLock УВ Четка за заби Sanitizer/Покритие за Home/Патување, USB Полнење на Батеријата, Еден, Нане

LocknLock УВ Четка за заби Sanitizer/Покритие за Home/Патување, USB Полнење на Батеријата, Еден, Нане

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Lockn Lock УВ Четка за заби Sanitizer/Покрие sanitizes вашата четка за заби главата во 3 минути со Ултравиолетови-C (UV-C) светло.UV-C светлина безбедно да се елиминира 99.9% од бактериите и вирусите.Здрави и хигиенски.Red Dot Награда за Дизајн 2020 победник.Компактен и пренослив.Лесно се вклопува во рамките на вашата страна.Работи со сите видови на четки за заби (дрво, пластика, метал).Одговара на повеќето стандардни и електрични четка за заби глави (*Еден големината само се вклопува четка за заби главата со димензии ≤ 1.2" L x 0.4" W x 1.5" H).Вклучува 3 M лента ѕид (резервни вклучени).Напојува од батерија.Полнење преку USB кабелот вклучен.Целосно наполнет време во 2 часа.До 70 користи по 2-часовен надзор.Само 27g (Една големина) и 45g (Двојна големина).УВ Четка за заби Sanitizer/Поклопецот е достапен во 2 големини (Единечна, Двојна) и 3 бои (Сива, Нане, Розова).Една големина disinfects 1 четка за заби главата во исто време.Двојна големина чисти 2 четка за заби глави во исто време.Еден (вклопува 1 четка за заби главата).Dual (вклопува 2 четка за заби глави).Сива.Пинк.Нане.Отворете го капакот.Место на четка за заби главата внатре.Затворете го капакот.Победник на Red Dot Награда за Дизајн 2020, Lockn Lock УВ Четка за заби Sanitizer/Покрие елиминира 99.9% од бактериите во 3 минути со Ултравиолетови-C (UV-C) светло.Мерење само 27g (Една големина) и 45g (Двојна големина), УВ Четка за заби Sanitizer/Поклопецот е компактен, лесен, и патување-пријателски.Вклучени 3 M лента ѕид месеци се направи полесно за вас да се закачите на уредот на било каква рамна површина ѕид во рамките на вашиот дом.Со 70 користи по 2-часовен полнење на батерија (полнење преку USB кабел е вклучен), Lockn Lock УВ Четка за заби Sanitizer/Покрие ви овозможува да добиете најмногу од вашиот здраво орална нега рутина.УВ Четка за заби Sanitizer/Поклопецот е достапен во две големини (Единечна, Двојна) и три бои (Сива, Нане, Розова). *Еден големината само се вклопува мали/дете-големина на четката глави.Кажете збогум на несаканите бактерии и бактериите.Искуство здрави и хигиенски начин на живот со Lockn Lock.Победник на Red Dot Награда за Дизајн 2020, Lockn Lock УВ Четка за заби Sanitizer/Покрие елиминира 99.9% од бактериите во 3 минути со Ултравиолетови-C (UV-C) светло.Мерење само 27g (Една големина) и 45g (Двојна големина), УВ Четка за заби Sanitizer/Поклопецот е компактен, лесен, и патување-пријателски.Вклучени 3 M лента ѕид месеци направете го тоа лесно да се закачите на уредот на било каква рамна површина.Со 70 користи по 2-часовен полнење на батерија (полнење преку USB кабел е вклучен), Lockn Lock УВ Четка за заби Sanitizer/Покрие ви овозможува да добиете најмногу од вашиот здраво орална нега рутина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите