.

.

Samsung Галакси S7 32GB Отклучен (Verizon Wireless) - Злато

Samsung Галакси S7 32GB Отклучен (Verizon Wireless) - Злато

мислење на клиентот:

DEN 166.80
Достапност
Во достапна форма

Биг на екран, тенок на профилот.Samsung Галакси S7 докажува дека помалку всушност може да биде повеќе.Големиот екран на неверојатно тенок дизајн ви држи целосно ангажирани во филмови, игри и повеќе.Водоотпорен паметен телефон.Се грижи помалку за секојдневно носење и кинење на вашиот телефон.Галакси S7 има IP68 оценка што значи тоа repels против прашина, нота, spills, па дури и кои ги.Посветла, подобро, побрзо фотографии.Galaxy S7 има dual-пиксели Камера со побрзо, повеќе прецизни Автофокус и нов ниско-сензор за светло.Преземе контролата на наплата.Брзо, безжични полнење овозможува моќ Галакси S7 од 0-100% , речиси во ниту еден момент.Samsung Галакси S7 отклучува Галаксија на технологија која зема вашиот паметен телефон искуство на едно ново ниво.Поголем, повеќе зачудувачки екран заврши потенок дизајн.Зошто не треба телефон кој е отпорен на вода, премногу?Галакси S7 withstands нота, spills, па дури и кои ги.Фати моментот како професионалец со dual-пиксели технологија, нуди побрзо автофокус и ниско-сензор за светло.Се комбинираат со подолго-траење на батеријата и проширување на меморијата, и имаш уред кој е повеќе отколку паметен телефон.Тоа е нашата Галаксија.Galaxy S7 доаѓа во 32 GB.Достапен во Црна Оникс или Злато Платина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите