.

.

Samsung Галакси S8, 5.8 64GB (Verizon Wireless) - на Полноќ Црна

Samsung Галакси S8, 5.8 64GB (Verizon Wireless) - на Полноќ Црна

мислење на клиентот:

DEN 6240.00 -23 %
DEN 8141.28
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $29 за поправка или $49 да го замени вашиот телефон.Бесконечност прикажување : рамки-помалку, полн-фронтален, на работ на работ на екранот и стандардна резолуција е full hd+ an.Камерата резолуција - пред : 8 mp болест, заден : 12 mp ois болест.Меморија : 64 gb Внатрешна меморија, 4gb ram.Меѓународна верзија може да се користи со сите gsm оператори во светот.Воведување на зашеметување бесконечност екранот бесконечност се прикаже : Надвор од рамки на големиот екран која се чувствува мали елегантни сите околу невидливиот, но достапен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите