.

.

3X 5X 8X 10X LED Зголемувачот, 127mm Зголемувачот со LED Светилка Stand Висина Прилагодливи Табела Биро На Запалени лупа за Занаети Читање, Workbench (Боја : 10X)

3X 5X 8X 10X LED Зголемувачот, 127mm Зголемувачот со LED Светилка Stand Висина Прилагодливи Табела Биро На Запалени

мислење на клиентот:

DEN 3367.68
Достапност
Во достапна форма

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЗГОЛЕМУВАЧОТ - Бело стакло LED оптички зголемувачот има 127mm висока дефиниција објектив, дизајниран е за некој со проблеми со видот, како што се макуларна дегенерација или оние кои имаат потреба постојано да се фокусираат на нивната работа или на нивните животи.Хоби ; Тоа е идеален за читање на книги, везана, шиење, лемење, електронски поправки, итн.Лесен и едноставен за транспорт.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ на LED - Оваа зголемувачот се карактеризира со висок квалитет на LED што овозможува дури и прецизни осветлување во сите услови.Не флеш фреквенција и долг живот, мека кул сијалица за природна боја и сенка-слободен зголемување нема да им наштети на очите; заштедете пари и енергија, додека ужива светла, долго-траен светлина.ОСВЕТЛЕНИ ЗГОЛЕМУВАЧОТ НА БИРО СТЕНД - Тоа е полесно да се работи, величаат екранот независно, така што вашите раце може слободно да се фокусира на деталите.Оваа зголемувачот може да се навалена 360 ° нагоре или надолу за да ги добиете точни леќа позиција за удобно гледање.НАЈДОБАР ПОДАРОК - Зголемувачот со стојат и светлината ќе биде совршен подарок за вашето семејство.Идеален за родителите и децата за нивно читање и секојдневниот живот.Тоа би можело да биде уникатен Божиќ подарок и одмор подарок.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Нашата цел е да се обезбеди креативни и иновативни производот, така што сите можат да уживаат во квалитетот и high-end; Ние сме посветени да прави сигурни дека сакате да купите, па ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение. 1. Апликацијата :Оваа зголемена светилка со застане е совршен за читање, крстозбор, везана, плетење, капчиња, крстот бод, beading, уметности, занаети, електроника поправка, столарија , накит одлуки или професионална use2. Погодно за use Ergonomic да се прилагоди агли и позиција слободно., Оваа зголемувачот може да се поместување нагоре или надолу за да ги добиете точни леќа позиција за удобно viewing3. LED осветлен зголемена lamp2 начини на супер-светли LED светла го осветлуваат на вашиот гледање област.Мека и кул сијалица за природна боја и сенка-слободен зголемување нема да им наштети на очите и може да се користи како една маса светилка во текот на ноќта.4. Десктоп magnifier Magnify екранот независно, така што вашите раце може слободно да се фокусира на деталите; Ова зголемувачот може да се поместување нагоре или надолу за да ги добиете точни леќа позиција за удобно viewing5. Карактеристики : Материјал : Оптички бела glass Diopter : 3 X / 5 X / 8 X / 10 XMirror дијаметар : 127 MM.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите