.

.

CTGPL 16 4 1 Плоштад месо тело 6170 Струг Врти Алатка Носителот Модифицирани CNC Машина

CTGPL 16 4 1 Плоштад месо тело 6170 Струг Врти Алатка Носителот Модифицирани CNC Машина

мислење на клиентот:

DEN 684.00
Достапност
Во достапна форма

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDMODIFIED АЛАТКА ДРЖАЧОТ.ВЕ МОЛИМЕ ВИДЕТЕ СЛИКИ ВНИМАТЕЛНО!СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : CTGPL-16-4 1" ПЛОШТАД SHANKMANUFACTURER / БРЕНД : М&J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 9-3-A-10.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите