.

.

JBL GX402 4 210W Врв Моќ 2-Начин Серија GX Коаксијален Автомобил Аудио Звучници

JBL GX402 4 210W Врв Моќ 2-Начин Серија GX Коаксијален Автомобил Аудио Звучници

мислење на клиентот:

DEN 1438.80
Достапност
Во достапна форма

Врв : 210 w по пар / RMS : 70 w по пар.Плус Една полипропилен конус Гума опкружувачки звучници.Балансирана купола tweeter 2.3 ohms Номинална отпорност.Надворешен Дијаметар : 4.125" Исечок Дијаметар : 3.75" Вкупна Длабочина : 2.60" (врвот на tweeter).Зачестеност Одговор : 75 - 21,000 Hz Чувствителност (2.8 V/m) : 90 d B. 4" 2-Начин Серија GX Коаксијален Автомобил Звучници Моќ Ракување : Врв : 210 w по пар / 105 w секој RMS : 70 w по пар / 35 w секој Плус Еден полипропилен конус Гума опкружувачки звучници Избалансирани купола tweeter 2.3 ohms Номинална отпорност Фреквенција Одговор : 75 - 21,000 Hz на Врвот на планината Длабочина : 1.88" Надворешен Дијаметар : 4.125" Исечок Дијаметар : 3.75" Вкупна Длабочина : 2.60" (врвот на tweeter) Sensitivity (2.8 V/m) : 90 d B.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите