.

.

TFPR 85A 1 1/4 x 1 месо тело Вметнете TP 43 Shim PTP4 Право Струг Алатка Носителот на CNC

TFPR 85A 1 1/4 x 1 месо тело Вметнете TP 43 Shim PTP4 Право Струг Алатка Носителот на CNC

мислење на клиентот:

DEN 1068.00
Достапност
Во достапна форма

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTOOL ДРЖАЧОТ.ВЕ МОЛИМЕ ВИДЕТЕ СЛИКИ ВНИМАТЕЛНО!Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : TFPR-85 A 1 1/4 "x 1" SHANKMANUFACTURER / БРЕНД : М&J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 13-2-С-5.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите