.

.

Лак Ленти и Цвеќиња Помине Уметност Професионален Финиш се Отстрани со лак Смена Направени со Реално лак Лена Меј Ноктите

Лак Ленти и Цвеќиња Помине Уметност Професионален Финиш се Отстрани со лак Смена Направени со Реално лак

мислење на клиентот:

DEN 324.00
Достапност
Во достапна форма

Лак Ленти. – Лак Ленти – Направени Со 100% Реално лак Кора и се Применува – Не Суво Време – Нема Светлина е Потребно – се Вклопува во Сите Ноктите – Не-Токсични – Суровост-Free – 100% Вегетаријанска – Професионален Финиш – се Отстрани Со лак Смена – Вклучува : 16 лак Ленти, Cuticle Стап, и Мини Датотека.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите