.

.

Optokeko Тоалетна Хартија Носителот со Полица Телефон, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Бања Ткиво Носителот со Складирање Багажник , Ѕид-Монтирани со Завртки (Сребро)

Optokeko Тоалетна Хартија Носителот со Полица Телефон, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Бања Ткиво Носителот со

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

1.Премиум Материјал : Направени од страна на премија одделение SUS 304 од не 'рѓосувачки челик, дебелина од 1,5 mm (1/16"), обезбедувајќи на својата издржливост и стабилност.Никогаш не рѓа под никакви околности, лабораторија тестирани и изграден за да трае засекогаш. 2.Лесен за Инсталација : Дупчење со завртки да се инсталира на тоалетна хартија крпа држачот. 3.Конкавна Дизајн Полица : полицата може да се одржи на мобилен телефон, клима два или други мали предмети, удобен и практичен.Посебни конкавна дизајн за да ги собереш работи полесно и го спречува работи на полица од лизгање.Овој труд се тркалаат носителот одговара на повеќето на големина на хартија во ролни. 4.Модерната & Стилски Дизајн : Брусен никел завршил, одговара речиси оркестарот стил, нуди најдобро решение за Анти-отпечатоци модерен стил.Додава голема убавина и го намалува досадни чистење.Вовлекување дизајн на врвот полица помага да се задржи нешта од лизгање off. 5.Пакет Вклучувајќи : 1pc Тоалетна хартија носителот со Завртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите