.

.

Mona43Henry Поклопец на Леќите на Лесни Заштитна Капа Перат Ракав Слушалки Додатоци AntiScratch Dustproof Заштитник Избегнување на Екранот Гребнатини за Oculus Потрагата 2 VR Очила П?

Mona43Henry Поклопец на Леќите на Лесни Заштитна Капа Перат Ракав Слушалки Додатоци AntiScratch Dustproof Заштитник

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

Специјално дизајнирани : специјално Дизајниран за Oculus Quest2 VR и прилагодени според за Oculus Quest2 VR леќа компоненти совршено одговараат за Oculus Quest2 VR леќа големина.Одлична Дизајн : обликот на оваа за Oculus Quest2 VR поклопец на леќите не само што не е рамен, Со цел подобро да се инсталира на леќа пребродивме многу технички тешкотии.Highgrade Материјали : Dustproof scratchresistant и shockresistant направени од highgrade материјали меки и светлината не треба да се грижите за гребење на за Oculus Quest2 VR леќа така можете целосно да се заштити за Oculus Quest2 VR.Перат и да се Рециклираат : Easytoclean ткаенини перат рециклираат.Ве молиме Имајте во предвид : Само за Oculus Quest2 VR леќа заштитна маска е вклучена не машината.Карактеристики : Материјал : EVAColour : black Applicable : за Oculus Quest2 VRPacking Листата : Поклопец на Леќите*1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите