.

.

Milageto Празно Платно Одбор Дрвена Рамка за Уметник Акрилик Сликарство - Бела, 40x40cm

Milageto Празно Платно Одбор Дрвена Рамка за Уметник Акрилик Сликарство - Бела, 40x40cm

мислење на клиентот:

DEN 316.56
Достапност
Во достапна форма

Празно Дрвена Рамка Платно Одбор, погодна за двете уметник и аматерски, лесен во тежина, удобен за носење.На памук за сликарство е направен на високи спецификации.Дрвена рамка е со заштита и изработка која ќе ви донесе трајни протегала платно.Се користат за масло или Акрил сликарство.Одлично за уметнички дела, сликарство, занаети, домашна декорација.Овие обични бели платна се погодни за студентите и, исто така, ќе биде добро за аматерски hobbyist уметник.Тоа можеби вашиот совршен избор за светла боја апликации, практиката, истражувањата и класа проекти, итн.Опис : - Празно Дрвена Рамка Платно Одбор, погодна за двете уметник и аматерски, лесен во тежина, удобен за носење. - Се користат за масло или Акрил сликарство.Одлично за уметнички дела, сликарство, занаети, домашна декорација. - Тоа можеби вашиот совршен избор за светла боја апликации, практиката, истражувањата и класа проекти, итн.На памук за сликарство е направен на високи спецификации.Дрвена рамка е со заштита и изработка која ќе ви донесе трајни протегала платно. - Овие обични бели платна се погодни за студентите и, исто така, ќе биде добро за аматерски hobbyist уметник.Спецификација : - Материјал : Платно - Боја : White Package Вклучува : 1 Парче Празно Платно Рамка Board Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите