.

.

Микроскоп Леќа, Зум Мини Мобилен Телефон Микроскоп, Прилагодлив за Накит Зголемена Менгеме Набљудуваат Оптичко Стакло Леќа

Микроскоп Леќа, Зум Мини Мобилен Телефон Микроскоп, Прилагодлив за Накит Зголемена Менгеме Набљудуваат Оптичко

мислење на клиентот:

DEN 1708.80
Достапност
Во достапна форма

Погодна за откривање на кожата, косата откривање, индустриски откривање, образование намена, печатење индустрија, накит и печат инспекција. 80-120 X зум зголемување, слободни прилагоди како што треба.Светла LED светло обезбедува доволно светлина на било слабо услови, 2 опрема светлината прилагодливи.Опремени со универзална клип, за да го поправат мини микроскоп на вашиот телефон.Преносни и лесен дизајн, лесно да се носат со вашиот мобилен телефон.Функција : 1. Преносни и лесен дизајн, лесно да се носат со вашиот мобилен телефон.2. 80-120 X зум зголемување, слободни прилагоди како што треба.3. Опремени со универзална клип, за да го поправат мини микроскоп на вашиот телефон.4. Светла LED светло обезбедува доволно светлина на било слабо услови, 2 опрема светлината прилагодливи.5. Погодна за откривање на кожата, косата откривање, индустриски откривање, образование намена, печатење индустрија, накит и печат инспекција.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мобилен Телефон Microscope Material : ABS+Оптичко Стакло Lens Color : Како што е прикажано во picture Weight : Прибл.90g/3.2 oz Product Зголемување : 80-120 XBattery : 3 x AAA батерија(Не се вклучени)Извор на Светлина : Еден LED светло (две опрема светлината прилагодливи).ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Мобилен Телефон Microscope1 x Настава Manual Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cell Phone Microscope
Material:
ABS+Optical Glass Lens
Color:
As shown in the picture
Weight:
Approx.90g/3.2oz
Product Magnification:
80-120 X
Battery:
3 x AAA battery(Not included)
Light Source:
One LED light (two gear brightness adjustable)
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Cell Phone Microscope :
1 x Instruction Manual :
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите