.

.

Kaz PC-1 Protec® Чистење Кертриџ

Kaz PC-1 Protec® Чистење Кертриџ

мислење на клиентот:

DEN 892.80
Достапност
Во достапна форма

чистење кертриџ безбедно новак антимикробна овлажнител.Protec, Континуирано Овлажнител Чистење Кертриџ, Постојано Заштита Од Бактерии, Мувла, Габи & Алги Во Вашиот Овлажнител, Новак, Почиста Магла, Овлажнител Останува Почиста, Подолго, Лесен За Употреба, Едноставно Капка Кертриџ Во Резервоарот, Трае 30 До 40 Пломби, Безбедно, Не-Токсични И Мирис Слободни, Работи Во Сите Навлажнувачи, Се Протега На Филтерот За Живот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите