.

.

Плус Големина Фустани,Жените Лето Солидна Секси О Вратот Без Ракави Чипка Флорални Комбинација Поклон Фустан Партија

Плус Големина Фустани,Жените Лето Солидна Секси О Вратот Без Ракави Чипка Флорални Комбинација Поклон Фустан

мислење на клиентот:

DEN 1893.60
Достапност
Во достапна форма

Копче затворање.фустани жените фармерки 14l црна асиметрични џемпери за жените долг ракав директно qomens туника полите лажичка hulk облечи облека за жени morden облека кафеава женска џемпери mordern облечи џемпер фустани долг ракав џемпер облека кошули за жените igenjub фустани долг зимски dresseswinter туника ленти xl облечи џемпер долги зимски џемпер трикотажа облека за жени долги топли блузи imgen јуни џемпер xlarge очила случај топло за жените се облекуваат црвен џемпери.облечи фустан и leggings за жените џемпер бартон женска копчето вратот vlack туника rusty кошула жените женска yunic 50 кг губење на тежината ги поставува стандардите фустан долга црна облека се облекуваат топло црна долго туника xl sweatedr каролина црн фустан кошула зимски чизми премиер зимски фустани sueteres largos де mujer woemns туника лажичка копчето валентин tunics за жените женска batton џемпери за жените големи deess џемпер primi облека половината долг џемпер црвено xl туника женска долго.џемпер кафена туника долго кошули женска џемпер туника блузи зима облекуваат потпетици со црвени tunc црвено жените долг ракав фустан во црвена облека за жени тоник џемпери фустани облечи џемпер ракави вкупно џемпер womwn туника работа фустани зимски џемпер 2xl жените xhristmas се облекуваат жените lenora џемпер плус sizr зимски џемпер плус големина фустани за жени џемпери фустан плус големина возење надвор чизми џемпер облека за жени, плус теал обоени чизми победник фустани за жени.женска џемпер облека црна плус големина зимски џемпер крило фустани зима облекуваат мини топло долго leggings црвено работа облека за жени зима црна врвот switer се облекуваат симпатична зимски облечи полите лажичка туника жените неутрален џемпер џемпер облека коленото ropa mujee џемпер облека на жените плус зимски фустани премиерот 5 копчето џемпер жените плус големини црна црвениот џемпер фустан долг ракав womwns туника црна жените џемпер фустан фармерки embelishment desses зима blck туника wintef.црвениот фустан зимска облека за жени дами фустани зима жена neklaces црвен фустан топло модерна sweatera женска џемпер облека долго hristmas туника долг џемпер облечи џемпер фустани зелена облека за ладно време somens tunics лажичка долг ракав бебе се облекуваат црвен џемпер облека blacl туника не полите чорапи вратот потоплите кошула аглеста џемпери за жените seeater leggings туника женска црна туника џемпер за девојки црна туника џемпер облека shyful облека џемпер фустани.На жените да Носат на Работа Канцеларија без Ракави V Вратот Bodycon Молив Фустан Опис на Производот : ќе љубовта овој фустан во вашиот летен излети или вашиот работен ден.Овој фустан карактеристики Молив фустан дизајн,без ракави и V деколте,формални и неформални.Можете да го спарите со вашиот блок-револвер сандали или маски чевли заврши изглед.Сезона : Летни Пол : Жените Повод : Секојдневниот,Неврзан Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Цврста Стил : Случајни Ракав должина : Јака без Ракави : V вратот Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете за : 1*Фустан Големина : S Биста : 84-94cm/33.1"-37.0" Рамо : 35cm/13.8" Половината : 64cm/25.2" Хип : 82cm/32.3" Должина : 97cm/38.2" Големина : M Биста : 89-99cm/35.0"-39.0" Рамо : 36cm/14.2" Половината : 69cm/27.2" Хип : 87cm/34.3" Должина : 98cm/38.6" Големина : L Биста : 94-104cm/37.0"-40.9" Рамо : 37cm/14.6" Половината : 74cm/29.1" Хип : 92cm/36.2" Должина : 99cm/39.0" Големина : XL Биста : 99-109cm/39.0"-42.9" Рамо : 38cm/15.0" Половината : 79cm/31.1" Хип : 97cm/38.2" Должина : 100cm/39.4".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите