.

.

Џемпер Управување со 6 Полици Задржете 12 Џемпери, Капи или Кеси Направени во САД. (Црвена)

Џемпер Управување со 6 Полици Задржете 12 Џемпери, Капи или Кеси Направени во САД. (Црвена)

мислење на клиентот:

DEN 584.88
Достапност
Во достапна форма

Кука и јамка обвива околу бар лесно да се инсталира.Само што трае 12 инчен ширина на вашиот плакар и 50 инчи Должина од вашиот плакар.Направени за 12 џемпер или фармерки,чанти,капи.Произведено во САД.Виси 6-полица џемпер организатор на плакарот Тешки Индустриски најлон со трајни рамен полиците и засилен шевовите Придава на плакарот прачка со широк кука и јамка ракав одлична за џемпери, фармерки, чанти, Капи и други додатоци Големина : 50" висина x 12" ширина 12" длабочина овој џемпер решетката е Направен во САД.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите