.

.

DIKASHI Деца Ролери за Момчиња на Возраст 3-9, 4 Големини Прилагодливи Rollerskates за Мали Деца Момче Почетници Затворен Отворено со светне Тркала

DIKASHI Деца Ролери за Момчиња на Возраст 3-9, 4 Големини Прилагодливи Rollerskates за Мали Деца Момче Почетници

мислење на клиентот:

DEN 1487.76
Достапност
Во достапна форма

ПРИЛАГОДЛИВИ РОЛЕРИ : DIKASHI Деца Ролери се прилагоди 4 големини според децата момчиња нога големина.Ние обезбедуваме 3 димензии (S/M/L ) patines за избор кои се совршени за малку момчиња раст.Мала големина се одговараат за години возраст од 3-5 години.Средна големина се одговараат за деца мали момчиња, на возраст 4-6 години.Големи димензии се одговараат за млади момчиња, на возраст 6-9 години.Сите ТРКАЛА ВОЗВИШЕНОТО РОЛЕРИ : Сите 8 тркала со блескави шарени кога светлата за лизгање со ролери, тие се прилично кул и НЕ се ПОТРЕБНИ БАТЕРИИ!Особено во текот на ноќта, вашето бебе момчиња мора да биде најмногу сјајна ѕвезда.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Нашите деца деца момчиња rollerskates функција врвен квалитет компоненти за begginers обука.Особено високи перформанси ABEC-7 целосна прецизни лежишта, 8 СТП тркала со 82 A durometer, еколошки материјали.Супериорни перформанси деца момче ролери се совршени за години скејт на мазна и течно затворен простор (подрумски кат, лизгалиштето, итн.) и на отворено (тротоарот, улица, и кои било други се изедначи на патот).СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА : Ролери е одлична вежба за да се физички активни, додека се забавувате.Тоа им помага да се развијат мало бебе момчиња рамнотежа и координација, и исто така да ги подобри деца деца расположение.Ако вашето бебе не сака овој спорт, DIKASHI rollerskates се многу погоден за почетници, па дури и години и тие ќе бидат вашите деца момче најдобар пријател на начин на учење на ролери.ЗАТОПЛУВАЊЕ УСЛУГА : Деца безбедност и вашето задоволство се нашата определба.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вие дефинитивно ќе добиете одлична поддршка на корисниците и по-продажбата на осигурување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите