.

.

Уништува Прилагодливи Трајни Фиока Организатор, 2 Size Фиока Dividers, Канцеларија за на Училиште, Дома на Студентот(Розова, Краток 24.87)

Уништува Прилагодливи Трајни Фиока Организатор, 2 Size Фиока Dividers, Канцеларија за на Училиште, Дома на Студентот(Розова,

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Чувајте ги вашите фиоки среди и со сè во свои слот.Добар помошник за да се направи добар употреба на фиока простор.Направени од премиум материјал, издржлив и сигурен.Можете да DIY тоа на соодветен начин да се организира на фиока која може да се подели на повеќе делови како што е потребно.Овие фиока партиции се погодни за било кој тип на фиока.Карактеристики : Овие фиока партиции се погодни за било кој тип на фиока.Можете да DIY тоа на соодветен начин да се организира на фиока која може да се подели на повеќе делови како што е потребно.Чувајте ги вашите фиоки среди и со сè во свои слот.Направени од премиум материјал, издржлив и сигурен.Добар помошник за да се направи добар употреба на фиока простор.Спецификација : Состојба : 100% Сосема new Material : PPOptional Големина : прибл.24.8*7cm / 9.76*2.76 во(Краток Тип) 31*7cm / 12.2*2.76 во(Долго Тип)Изборен Боја : Бела / Pink Package Листата : 4* Партиција Паното за Известување : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите