.

.

2 Поставува 300 Совети лак Боја на Екранот Ноктите Боја на Екранот Стапови Пластични Помине Совети со Метални Сплит Прстен Носител(Јасно)

2 Поставува 300 Совети лак Боја на Екранот Ноктите Боја на Екранот Стапови Пластични Помине Совети со Метални

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Совршен за нокти екранот, ноктите пракса, лак боја на екранот и да помине уметност декорација.Погоден за професионална употреба или домашна употреба, со поделени прстен, лесно да се носат.Направени од високо квалитетни пластични материјали.Јасно боја, 300tips.Големина : 4.97"*0.39/12.6 cm*1.1 cm; Прстенот со дијаметар : 2.0"/5cm.Помине уметност совет екранот Погоден за професионална употреба или домашна употреба, со поделени прстен, лесно да се носат Боја : јасно Материјал : Пластични Големина : 4.97"*0.39/12.6 cm*1.1 cm Прстенот со дијаметар : 2.0"/5cm Пакет на 2 групи, вклучува 300tips автора продолжува да работи полски боја на екранот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите