.

.

DDGD Камера Лизгачот, 2 Пат Макро Фокусирање Железнички Лизгачот со 1/4 Монтажа Завртка за Close-up Снимање Камера Лизгачот

DDGD Камера Лизгачот, 2 Пат Макро Фокусирање Железнички Лизгачот со 1/4 Монтажа Завртка за Close-up Снимање

мислење на клиентот:

DEN 354.96
Достапност
Во достапна форма

Универзал 1/4in монтажа на завртката е компатибилен за повеќето брендови на dslr фото апарати.Мазна решетката и крило движење обезбедува точни и брзо прилагодување на железница.Главно усвојување на премиум легури, цврстата структура и трајни производи за употреба.Идеален за close-up снимање и hep до позиција на камерата се фокусира на предмет со висока прецизност.Тоа овозможува движење во 2 насоки, напред и назад, со прецизност скала за да добиете брзо фокусирање.Карактеристики : Универзална 1/4in монтажа на завртката е компатибилен за повеќето брендови на dslr фото апарати.Главно усвојување на премиум легури, цврстата структура и трајни производи за употреба.Мазна решетката и крило движење обезбедува точни и брзо прилагодување на железница.Тоа овозможува движење во 2 насоки, напред и назад, со прецизност скала за да добиете брзо фокусирање.Идеален за close-up снимање и hep до позиција на камерата се фокусира на предмет со висока прецизност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Црна Скала : 11cm Завртка : 1/4" Големина : Прибл. 16 * 9.2 * 2cm / 6.3 * 3.6 * 0.8 во Тежина : Околу. 246g Пакување Листа : 1 x Железнички Лизгачот * Камера и другите уреди не се вклучени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите