.

.

Dragonhawk Атом М5 Ротари Тетоважа Пенкало Машина За Полнење Безжична Енергија Од Батеријата Кутија Снабдување Касети Игли

Dragonhawk Атом М5 Ротари Тетоважа Пенкало Машина За Полнење Безжична Енергија Од Батеријата Кутија Снабдување

мислење на клиентот:

DEN 3119.76
Достапност
Во достапна форма

DRAGONHAWK Б1 БЕЗЖИЧНА ТЕТОВАЖА на БАТЕРИЈАТА : Супер лесни тетоважа батеријата само 40g, компатибилен сите рка ротари тетоважа машина.Dragonhawk Атом М5 кертриџ тетоважа машина прецизност DC мотор, континуирана работа, Ниско ниво на бучава, долгорочната стабилност, мала тежина, unibody.Компатибилен со сите кертриџ игли.Овој комплет вклучува : Атом М5 тетоважа пенкало, Б1 безжична тетоважа на батеријата, Dragonhawk напојување, за еднократна употреба касети игли, тетоважа мастила, нога возилото, контрола ги покрива.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите