.

.

Писмо Одбор Писма, 558 ПРЕД-Намалување на Карактери (3/4 и 1 Инч, Бела) во Организатор Кутија

Писмо Одбор Писма, 558 ПРЕД-Намалување на Карактери (3/4 и 1 Инч, Бела) во Организатор Кутија

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Чувствував Писмо Одбор Букви : 558 пред се намали ликови, бели пластични писма - во 2 големини (1 & 3/4 инчи), кој подобрување на вашата порака.Отстранлив Dividers : мрежа во внатрешноста на кутијата може да се помести, па можете да ја прилагодите dividers да се создаде свој големина.Одговара на Вашиот Писмо Одбор - Еден таб на задната страна на писмо ви овозможува да ги користите овие во речиси сите дупчиња писмо одбори.Зачувај Вашето Време : организаторот кутија направи да најдете букви брзо.Писмо одбори инспирира да создаде повеќе изненадувања во нашите секојдневни животи.Ова писмо го поставите има доволно карактери и симболи за креативно да се маскира вашата омилена explatives додека споделувате фотографии од вашите мудри зборови.558 бела пластика 1 & 3/4 инчи пред-намалување на букви, броеви и симболи, со организатор кутија направи да најдете букви брзо.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите