.

.

Notonmek УВ Светлина Метар YK-35UV Тестер Photometer Ултравиолетово Зрачење со Далечински Сонда Компатибилен со Lutron

Notonmek УВ Светлина Метар YK-35UV Тестер Photometer Ултравиолетово Зрачење со Далечински Сонда Компатибилен

мислење на клиентот:

DEN 499.20
Достапност
Во достапна форма

Дел Број : YK-35 UV.Компатибилен со Lutron.Спектар : 290nm -390nm.Пакет : 1 * на УВ Светлина Метар.Тоа Е Замена на Дел, Не Оригиналниот Дел.Но, Тоа Може Да Работи Добро За Вас.Ве молиме Внимателно да ги Проверите Сите Слики и Дел Броеви во Листата за да Бидете Сигурни дека Тоа е Точниот Производ можете Need Part Број : YK-35 UVApplication : Компатибилен со Lutron UVA UVB Measurement Spectrum : 290nm -390nm2 се движи : 2m W / cm2 x 0.001 m W / cm220m W / cm2 x 0.01 m W / cm2 RS232 / USB Компјутер Interface Package : 1 * на УВ Светлина Meter Delivery Детали : ве Молиме Понуда Точна Адреса И Информации за Контакт.Полно Име Тел Број И Вашата Физичка Адреса ( Дом Или Канцеларија Адреса), Но Не Po Box/Apo/Fpo Адреса Се Неопходни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите