.

.

ARyee 3000mAh 40V MAX Замена на Батеријата Компатибилен со Црно-Декер LBX2040 LBX36 LBXR36 LBXR2036 40V Cordless Моќ Алатка Литиум Јонска Батерија (1)

ARyee 3000mAh 40V MAX Замена на Батеријата Компатибилен со Црно-Декер LBX2040 LBX36 LBXR36 LBXR2036 40V Cordless

мислење на клиентот:

DEN 888.00
Достапност
Во достапна форма

【Батеријата Карактеристики】Батерија Тип : Литиум јонска Напон : 40 V/36 V Капацитет : 3000m Ah. 【100% Компатибилност】Замена на батеријата за LCS40, LCS36. Црно-Декер 40 V литиум батерија LBXR36, LBX36, LBX2040, LBXR2036, LBX1540, LBX2540. Се вклопува во сите повеќе Црно-Декер 36 V и 40 V MAX отворено алатки CM1640, LCC340 C, LST136 B, LCC140, LST140 C, LHT2436, LHT2240 CFF, LHT341 FF, LSW36, LSW40 C, LSWV36 B, LCS1240, LST136, LST136 W, LST540. 【3000m Ah Висок Капацитет】Висок квалитет, бренд нови LBX2040 батеријата, 3000m Ah висок капацитет Li-ion батерија овозможува подолг живот, изградена-во микропроцесори штити од батеријата преоптоварување и прегревање. 【Стабилна】Компактна и лесна тежина батеријата за секојдневна употреба.Напредни Li-ion технологија обезбедува подобрена енергетска густина.Без мемориска ефект.Може да биде обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот. 【1 Година Гаранција】1 година гаранција и 30 дена поврат на гаранција.Само купи со доверба!.Батеријата Напон : 40-Volt/ 36-Volt.Капацитетот На Батеријата : 3.0 Ах.Батерија Тип : Литиум-јонска.Оваа LBXR36 батеријата компатибилен со ЦРНО и ДЕКЕР 36 V 40 V линија на надворешна енергија опрема која вклучува string тример, хеџ тример, sweeper vac, синџир видов и други енергија опрема.за Црно-Декер CST800 CST1200. за Црно-Декер GTC3655 L GLC3630 L GWC3600 L GLC3630 L20 GWC3600 L20 GTC3655 L20. за Црно-Декер LCC140 LCC340 C LCS1240 B.за Црно-Декер LST136 LST136 B LST136 W LST140 C LST220 LST300 LST400 LST420 LST540 LCS1240. за Црно-Декер LSW36 LSWV36 LSW40 C.за Црно-Декер LHT2436 LHT2240 CFF.за Црно-Декер MST1014 MST2118. за Црно-Декер NST1118 TC220. за Работа на Црно-Декер 36 V и 40 V MAX литиум-јонска батерија полначи : LCS40, LCS36. Спецификација : Батеријата Напон : 40-Volt/ 36-Volt Battery Капацитет : 3.0 Ah Battery Тип : Литиум-ion Compatibility - се Работи за Црно-Декер 36 V и 40 V MAX Cordless алат : (Користете "Ctrl" + "F" за брзо пребарување) на Овој LBXR36 батеријата компатибилен со ЦРНО и ДЕКЕР 36 V 40 V линија на надворешна енергија опрема која вклучува string тример, хеџ тример, sweeper vac, синџир видов и други моќ equipmentfor Црно-Декер CST800 CST1200for Црно-Декер GTC3655 L GLC3630 L GWC3600 L GLC3630 L20 GWC3600 L20 GTC3655 L20for Црно-Декер LCC140 LCC340 C LCS1240 Bfor Црно-Декер LST136 LST136 B LST136 W LST140 C LST220 LST300 LST400 LST420 LST540 LCS1240for Црно-Декер LSW36 LSWV36 LSW40 Cfor Црно-Декер LHT2436 LHT2240 CFFfor Црно-Декер MST1014 MST2118for Црно-Декер NST1118 TC220for Работи за Црно-Декер 36 V и 40 V MAX литиум-јонска батерија полначи : LCS40, LCS36.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите