.

.

GOFLAME Четка Метла Носител на 5 Позиција 6 Куки Домашна Кујна Метла Складирање Алатка Организатор Ѕид Монтирани Организатор-Четка,Бела

GOFLAME Четка Метла Носител на 5 Позиција 6 Куки Домашна Кујна Метла Складирање Алатка Организатор Ѕид Монтирани

мислење на клиентот:

DEN 2064.00
Достапност
Во достапна форма

Лесно да се инсталира : Нашата Четка Носителот лесно може да се инсталира со 6 завртки.Единствена топката дизајн automaticly се прилагодува и стегната на дебелината на четка или метла се справи со тоа, нема потреба да се грижите дека четка или други tools ќе заспивам подот.Можете да го подигнете вашиот џогерите, Метла, dustpan или други алатка сите на чекање во секое време.Тоа е повеќе convient за вашиот daliy чисти и организација.Компактен дизајн : На Четка Носителот доаѓа со 5 Позиција со 6 куки и големината на четка носител е" 2.56"x3.35"x16.2"/ 6.5*8.5*41.2 СМ" која ќе не окупираат други простор.Секој триење-костец држи до 7-12 килограми тежина, што значи дека ова е многу лесен за употреба и може да се одржи дури и најтешкиот на алатки.Цврстата конструкција : Овој ѕид moutned четка држачот е изработен од PP материјал.И оваа четка носител е силна, светлина, и водоотпорен.Секој famliy треба да prepar како Алатка Организаторот.Со алатката организаторот ќе го направат вашиот kitch, гаража, куќа, двор или алатка куќа чиста и уредна.Голема пакување : На pakcage вклучува 1 Ѕид поставена Четка Метла Држачот.Сите neccessary хардвер, алатки и настава се исто така вклучени.И постои само 1 кутија.Сервис и гаранција : Тоа е лесно да се соберат accordng на јасни инструкции.Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите expericed услуги на клиентите тим ќе одговор во рок од 24 часа.Ако постои било дел недостасува или оштетени за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде задоволувачки решение.Description This ѕид поставена четка носителот доаѓа со 5 posistion со 6 куки.Секое семејство треба да prepar како Четка Метла Носителот на Организаторот.Оваа четка носител е одговара за градина, кујна, гаража, toolhouse и дома.Можете да ја подигнете вашата четка, метла, dustpan, па дури и крпа за тоа.Тоа ќе ви донесе вашиот дом чист и уреден.И губење на капацитетот е 7-1/2 килограми.Речиси секоја алатка може да се совпаѓаат со нашите носителот на организаторот.Тоа е совршен избор за вашиот избор.Feature With 5 позиции и 6 hooks Durable material Simple и модерна design Almost може да одговара со сите mop Great тежина капацитет да 7-1/2 pounds Can се користи во многу place Easliy инсталирајте и storage Specification Color : White Material на Четка Носителот : PPDimension на Четка Носителот : 2.56"x3.35"x16.2"/ 6.5*8.5*41.2 CM.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите