.

.

Шефилд Home Сет на Stoneware Филџани Кафе - 4 Печатени Чаши Кафе, Чај, Чаши, Чаши Млеко 15 мл (Бела)

Шефилд Home Сет на Stoneware Филџани Кафе - 4 Печатени Чаши Кафе, Чај, Чаши, Чаши Млеко 15 мл (Бела)

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

ЗАПОЧНЕТЕ ВАШИОТ ДЕН ПРАВО : Овие елегантни и софистицирани чаши се совршени за вашиот утрински кафе, чај, и топло чоколадо.СЕТ ВКЛУЧУВА - Оваа група вклучува 4 stoneware чаши.Овие големи чаши се 15 мл да се одржи вашите топли пијалаци и да ви атмосфера.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Овие безвременски, стилски чаши се бели со тен камен на дното.Тие имаат КАФЕ печатени на насловната во typewriter печати.ВИСОК КВАЛИТЕТ - stoneware чаши се машина за миење на садови и микробранова безбедно.Тие се издржливи керамички да го издржат секојдневна употреба. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА : Во Шефилд Дома, нашите #1 целта е задоволството на клиентите, ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат до нас со какви било прашања или коментари, па можеме да се осигурате дека вашиот Шефилд Дома цел искуството е позитивно и нерви слободно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите