.

.

IQ Shield Екран Заштитник Компатибилен со Apple iPod Touch (6 Генералот 2015) LiquidSkin Анти-Меур Јасно Филм

IQ Shield Екран Заштитник Компатибилен со Apple iPod Touch (6 Генералот 2015) LiquidSkin Анти-Меур Јасно Филм

мислење на клиентот:

DEN 188.40
Достапност
Во достапна форма

Коефициентот на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Shield Екран Заштитник компатибилен со Apple i Pod Touch (6 Генералот 2015) вклучува нашиот комерцијален екран заштитник, инсталација послужавник или спреј решение, squeegee, lint-помалку крпа, и интуитивен инструкции за инсталација.Иновативни анти-меур LIQuid Skin лепило заедно со нашата единствена ИНТЕЛЕГЕНЦИЈА Shield влажно-инсталирате метод обезбедува лесна инсталација дека ќе ја напушти филмот совршено contoured на било кој уред.За разлика од друг заеднички екран заштитници, IQ Shield LIQuid Skin заштитници се направена со користење на револуционерниот процес кој melds висок одговор чувствителност, авто исцелување издржливост, и не-yellowing, оптички транспарентност во еден слој на флексибилни, а сепак цврсти филм.Класифицирани како "паметни филм" и optically транспарентен откако се применува, LIQuid Skin линија беспрекорно ги спојува мобилни заштита и кориснички интерактивност во едно пријатно искуство.Секој Екран Заштитник компатибилен со Apple i Pod Touch (6 Генералот 2015) е поддржан од нашиот Живот Замена Гаранција и 100% Гаранција за квалитет.IQ Shield LIQuid Skin Екран Заштитник На IQ Shield LIQuid Skin Екран Заштитник компатибилен со Apple i Pod Touch (6 Генералот 2015) е визуелно невидливи и обезбедува целосна раб до раб покриеност на вашиот уред екранот.Користење на уникатни LIQuid Skin калапи процес, нашиот заштитен филм игнорира конвенционални "layer-редење" да ја испорача премиер заштита во една состојба на frictionless, тешко уште флексибилни, издржливи сепак тенка, кристално јасно филм со "Вистина-се Чувствуваат" чувствителност.Дополнителни Функции на Екранот Заштитник компатибилен со Apple i Pod Touch (6 Генералот 2015) : коефициентот На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Shield LIQuid Skin филм карактеристики лекување, како и, анти-нула способности.Заштитник ќе се исцели од reverting назад во неговата оригинална состојба, отстранување на мали гребнатини, вдлабнатини, гребнатинки и недостатоци на патот.Обезбедува чиста и транспарентен начин да го одржувате вашиот уред(s) се заштитени.Уникатен лепило обезбедува меур-помалку апликација која не остава остатоци, кога ќе се отстрани.УВ заштитен слој го спречува yellowing, одржување на IQ Shield екран заштитник компатибилен со Apple i Pod Touch (6 Генералот 2015) кристално јасно."Точно-се Чувствуваат" чувствителност одржува вашиот уред е екран целосно одговорно; елиминирање заостануваат време од допир на одговор.За разлика од други заштитници, Штитот LIQuid Skin е во можност да се обликуваат на криви и круг рабовите на било device Designed и Направени со гордост во USAIQ Shield Доживотна Гаранција Замена Program IQ Штитот стои зад квалитетот на сите производи.Ние се обезбеди 100% задоволство гаранција за сите наши клиенти и секој предмет е покриен со Живот Замена Гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите