.

.

Daykin Електрични Omdgta-03 1Ph Трансформатор Omdgta-03

Daykin Електрични Omdgta-03 1Ph Трансформатор Omdgta-03

мислење на клиентот:

DEN 13818.48
Достапност
Во достапна форма

Тежина : 37.00 lb.Производ Димензии : 10.00 x x 8.00 7.00 инчи.Состојба : Користено - Добро.Daykin Електрични Omdgta-03 1 Ph Трансформатор 1500 Вкупно Vaprimary Volts : 480 Secondary Volts : 120 Primary Засилувачи : 3.4 Средно Засилувачи : 12.5 Фреквенција : 60 Hz.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите