.

.

100 Парчиња Тетоважа Игла Машина Grommets Тетоважа Пиштол Игла Машина Grommets, Multicolor

100 Парчиња Тетоважа Игла Машина Grommets Тетоважа Пиштол Игла Машина Grommets, Multicolor

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Направени на квалитет со силиконска, мека, не е лесно да се деформира, издржливи.Боја : случајни.Лесен за користење, да се обезбеди беспрекорно се вклопуваат помеѓу вашиот арматура бар и игла јамка.Широко се користи за тетоважа машина, тоа ќе се намалат вибрациите и да се обезбеди игла бар цврсто на своето место.Погоден за тетоважа магазин, убавина продавница и така натаму.Тоа е добар подарок за професионални тетоважа уметник, семејството, пријател, колега кои сакаат тетоважи.Пакетот вклучува : 100 Парчиња Тетоважа Игла Машина Grommets●Направени на квалитет со силиконска, мека, не е лесно да се деформира, издржливи.●Боја : случајни●Лесен за користење, да се обезбеди беспрекорно се вклопуваат помеѓу вашиот арматура бар и игла јамка.●Погоден за тетоважа магазин, убавина продавница и така натаму.Тоа е добар подарок за професионални тетоважа уметник, семејството, пријател, колега кои сакаат тетоважи.●Напомена : 1.Поради причината на светлината и на екранот, бојата може да има мала разлика.Ова е неизбежна, ве молиме разбирање!2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите