.

.

Чистењето Меурчиња Бања Валкано Борец Спреј 32oz Rainshower (Пакет Може да се Разликува) Пакување од 2

Чистењето Меурчиња Бања Валкано Борец Спреј 32oz Rainshower (Пакет Може да се Разликува) Пакување од 2

мислење на клиентот:

DEN 131.52
Достапност
Во достапна форма

Чистењето Меурчиња Бања Валкано Борец Спреј е мулти-површина бања почиста специјално формулиран за тешки бања валкано.Ги отстранува 100% сапун ѓубриња и мириса прекрасно.Свеж Rainshower мирис кој дава бањи пријатен мирис.Идеален за кади, туш ѕидови, винил туш завеси, туш врати, тоне, и countertops.Ефективната на повеќе површини, вклучувајќи глазирани керамички плочки, нерѓосувачки челик, хром тела, fiberglass, винил и стаклен порцелански површини.Чистењето Меурчиња Бања Валкано Борец Спреј е повеќе од само еден бања почиста.Тоа е туш почиста, када почиста, потоне почиста, и повеќе, кои ги отстранува 100% од сапун ѓубриња и мириса неверојатно, оставајќи зад себе свеж Rainshower мирис.Не дозволувајте валкано и ѓубриња го добиете најдоброто од вашата бања бори назад со Бања Валкано Борец.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите