.

.

GoodyKing Смола Накит Одлуки Дополнителен Комплет - Силиконска Кастинг Мувла, Алатки Постави Јасни Епоксидна Смола за Накит Занает Смола Колекции Почетници, Напредни Н

GoodyKing Смола Накит Одлуки Дополнителен Комплет - Силиконска Кастинг Мувла, Алатки Постави Јасни Епоксидна

мислење на клиентот:

DEN 551.52
Достапност
Во достапна форма

✨【ЛЕСНО, ЗАБАВНО И КРЕАТИВНО】Нашите Епоксидна смола Материјали се совршени и лесно да се направи.Со настава, така да не се залепи на било која точка.Тоа е совршен за полнење за сите DIY рачно изработени љубовници или почетници, кои се само нови смола уметност.Дојде да ни се придружите и споделување вашите креативни смола проекти!. ✨【НЕ-ТОКСИЧНИ СМОЛА И ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Само-израмнување, само-degassing, ниска мирис, нетоксичен, не гасови, отпорни на yellowing од UV изложеност и долго-траен, ова јасно епоксидна смола за сите на вашиот кастинг и обложување апликации.Со сите издржливи материјали тоа е најдобар Смола Занает материјали & материјали DIY за Полнење на пазарот. ✨【СИТЕ ВО ЕДЕН ПАКЕТ】Со сè што е потребно, вклучувајќи Смола, Hardener, Капе млазници, така што вашите раце се заштитени, Злато шушка, силиконски мерни чаши, Пластични чаши, дрвени стапови, и инструкции.Сè што ви треба е во овој пакет!Да не трошат време за купување на дополнителни алатки или материјали!. ✨【PEFECT ПОДАРОК СО 30 ДЕНА GURANTEE】Купи со доверба со 30 дена гаранција за враќање на Парите.Совршен подарок за секоја возраст.Ги искористат предностите на оваа понуда денес, така што ќе може да се обезбеди вашето време и креативност и да се создаде свој обичај прави накит и keychains и многу работи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите