.

.

Homeriy Блескав Ѕвезда На Небото Налепници Прозрачна Месечината Ѕвезди Ѕид Decals Дома Декор

Homeriy Блескав Ѕвезда На Небото Налепници Прозрачна Месечината Ѕвезди Ѕид Decals Дома Декор

мислење на клиентот:

DEN 736.80
Достапност
Во достапна форма

Апсорбираат сончева светлина или LED светла и сјај во текот на ноќта по исклучување на сите светла.Ви овозможува лесно да направите свој прозрачна ноќ ѕвезда на небото.Направени од премиум ПВЦ материјал, издржлив и безбедно да се користи.Одлично за бебе соба, расадник, деца соба, спална соба, дневна соба и сл.Едноставен за користење, само излупете го и ставете го на било каква мазна чистење на површината.Карактеристики : Апсорбираат сончева светлина или LED светла и сјај во текот на ноќта по исклучување на сите светла.Ви овозможува лесно да направите свој прозрачна ноќ ѕвезда на небото.Едноставен за користење, само излупете го и ставете го на било каква мазна чистење на површината.Направени од премиум ПВЦ материјал, издржлив и безбедно да се користи.Одлично за бебе соба, бебе соба, детската соба, спална соба, дневна соба и сл.Спецификација : Предмет Тип : Прозрачна Ѕид Налепница Материјал : ПВЦ Боја : Како што е Прикажано Количина : 3616 ( 3 Лист/Set ), 3623 ( 5 Лист/Set ) ( Незадолжително )Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm ( 0.4-1.18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Вклучувајќи Пакетот Вклучува ( 228pcs целосно ) : 1pc Месечината Налепница ( 5.5x6.81 инчи ) 2 парчиња Ѕвезда Налепница ( 1.87x4 инчи ) 30pcs Ѕвезда Налепница ( 1.3 инчи ) 83pcs Ѕвезда Налепница ( 0.85 инчи ) 72pcs Круг Точка Налепници ( 0.5 инчи ) 40pcs Круг Точка Налепници ( 0,34 инчен ).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите