.

.

Safe NonToxic Мини Тетоважа Машина, Тетоважа Машина Pendant, Злато Чанта Декорација За Вашето Момче Или Девојка

Safe NonToxic Мини Тетоважа Машина, Тетоважа Машина Pendant, Злато Чанта Декорација За Вашето Момче Или Девојка

мислење на клиентот:

DEN 222.96
Достапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на алуминиум, безбедно, не-токсични и ' рѓа resisitant.Тетоважа машина форма е уникатен, исклучителен дизајн, мазна површина и мала големина.Совршен подарок за вашето момче или девојка.Тоа е добра декорација за вашата торба.Опремен со pendant јаже, лесно да се носат.Функција : 1. Направен Од Висок Квалитет На Алуминиум, Безбедно, Non Toxic И ' Рѓа Resisitant.2. Тоа Е Добра Декорација За Вашата Торба.3. Тетоважа Машина Форма Е Уникатен, Исклучителен Дизајн, Мазна Површина И Мала Големина.4. Опремен Со Pendant Јаже, Лесно Да Се Носат.5. Совршен Подарок За Вашето Момче Или Девојка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тетоважа Машина Pendant Material : Alloy Color : Gold Weight : Прибл. 38 G / 1.3 Oz Package Листа : 1 * Тетоважа Машина Pendant.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите