.

.

MoKell 10pcs CY-15Ч 5/8 инчи Имајќи Челик Roller Ball Страната Подвижни Трансфер Единица

MoKell 10pcs CY-15Ч 5/8 инчи Имајќи Челик Roller Ball Страната Подвижни Трансфер Единица

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

☛ГОЛЕМИНА : CY-15Ч 5/8 инчи дијаметар топката имајќи ролери, 360 степен ротација. ☛КАПАЦИТЕТ : Со товарот капацитет на 28lbs. ☛МАТЕРИЈАЛ : Домување се направени од јаглероден челик материјал. ☛ЗАБЕЛЕШКА : Ролери Топката направен од имајќи челик. ☛ПРИМЕНА : Широко се користат во електроенергетскиот систем, хранење систем за обработка на системот, машини за обработка.Mo Kell 10pcs CY-15Ч 5/8 инчи Имајќи Челик Roller Ball Страната Подвижни Трансфер Единица Опис : 1.Топката Трансфер Единица се omni-насочен товарот на сферични топки поставена во внатрешноста на ограничувањето на тела. 2.360 универзален пренос на лежишта е погодна за криви работа создадено на бендот пили и рутер маси. 3.5/8 инчен дијаметар топката имајќи ролери е совршен.Со товарот капацитет од 22 lbs.секоја од нив. 4.Домувањето се направени од јаглероден челик материјал, Ролери Топката направен од имајќи челик. 5.Featues : Две завртка дупки во секој имајќи го опкружуваат за цврсти прилог на worktable или workbench. 6.Широко се користи во електроенергетскиот систем, хранење систем за обработка на системот, машини за обработка и пакување, машини помошната опрема. *Опис *Име на Производ : Топка за Пренос Единица *Пакет Содржина : 10pcs x Топката Трансфер Единица *Материјал : Јаглероден Челик, Имајќи Челик *Боја : Сребро на Ѕвонење *Тежина : 244g *Модел : CY-15Ч *Капацитет(Макс.) : 13kg/28.66 lb *Топка со Дијаметар : 5/8 инчи *Димензија : 32.5 x 21mm/1.3-инчен x 0.83-инчен(Max.D*H) *База Кол. : 24mm/0.94-инчен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите