.

.

AGCFABS 1set 0.8-3.0 mm Накит Занает Рака Pin Дупка Вежба Jewelers Дупчење Reamer Чак Менгеме Мини Рака Пресврт Вежба за Смола Мувла Алатки (11)

AGCFABS 1set 0.8-3.0 mm Накит Занает Рака Pin Дупка Вежба Jewelers Дупчење Reamer Чак Менгеме Мини Рака Пресврт

мислење на клиентот:

DEN 73.20
Достапност
Во достапна форма

Големина : Како слика.За детали големина информации, ве молиме погледнете во слики.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Мали предмети,ве молиме чувајте го подалеку од три-годишни деца,се избегне дете голтање.Боја : Сребро.Материјал : Метал.Прецизност pin менгеме на назад рака вежба е направен од премија од не 'рѓосувачки челик,' рѓа доказ, цврсти и издржливи.Сребро површината и не се лизга дизајн, изгледа прилично таписерии и добро за ротирачки лесно.Употреба : Совршен за смола, дрво, пластика, полимер глина, лежиште, бисер, килибар, восок и други не е премногу тешко материјали, им даде помош да се направи diy проекти, како ѓердан, earing, накит, нараквица, pendant, keychain, модел, скулптура, кукла и повеќе.Вежба мали дупки многу полесно, diy повеќе и повеќе интересно.Answer : ___________________________ Note : Не одговара за тешко материјали, како железо, челик, од камен.Добра Услуга : За било кој квалитет на прашањето на објектот, ве молиме контактирајте не директно.Ако постои било каков квалитет проблем, ние ќе го замени или враќање безусловно.Ние се гордееме на давање на најдобри услуги на клиентите е можно.100% Задоволството На Клиентите Гаранција.Бренд име : AGCFABS Материјал : Метал Големина : Како слика Боја : Сребро Функција : Трајни, практични и еднократно.Отпорен на солена вода, масло, киселина, алкално и други хемиска корозија Мали предмети,ве молиме чувајте го подалеку од три-годишни деца,избегне дете голтање.Грижете се-бесплатна услуга за клиентите : Ние обезбедуваме 7-24 часа во текот на e-mail одговор.Нашата цел не е само да се обезбеди секој high-end производ, но исто така, секој задоволни купување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите