.

.

DDGD Камера Windproof Маска,Акција Камера Покрие Шофершајбната Намалување на Шумот Сунѓерот Windslayer за Hero9

DDGD Камера Windproof Маска,Акција Камера Покрие Шофершајбната Намалување на Шумот Сунѓерот Windslayer за Hero9

мислење на клиентот:

DEN 172.56
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо‑квалитет сунѓерот материјал, може да биде цврсто врзани, обвиткана околу камера, и лесно може да се протегала и расклопуваат.Ефикасно да се намали правец на бучава и подобрување на аудио фати перформанси, погодна за отворен велосипедизам, скијање, патување и други активности на отворено или во windy средини.Може да се користи со шлем заграда или мотор handlebar заграда, погоден за гол уред да го користите и да не може да додадете рамка или водоотпорен школка.Посебни дупка место не би влијанието на видео ефект, се врати на вистинскиот квалитет на звукот.Одговара за Go Pros Hero9, го поклопецот за да може ефективно да се намали бучавата при снимањето.Спецификација : Предмет Тип : Камера Windproof Покрие Материјал : Сунѓерот Тежина : Околу. 4g/ 0.1 оз Димензии : Должина : Околу. 8cm/ 3.1 во Ширина : Прибл. 6.5 см/ 2.6 во Висина : Околу. 4.2 cm/ 1.7 во Fitment : за Go Pro Hero9 Акција Камера Пакет Листа : 1 x Камера Windproof Капак.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите