.

.

Motorola Оригиналните ОЕМ PMLN4651 PMLN4651A 2 Инчен Спојувалка за Каиш - Компатибилен со XPR6100, XPR6300, XPR6350, XPR6380, XPR6500, XPR6550, XPR6580

Motorola Оригиналните ОЕМ PMLN4651 PMLN4651A 2 Инчен Спојувалка за Каиш - Компатибилен со XPR6100, XPR6300,

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со APX4000, APX3000, APX1000, XPR3300, XPR3500, XPR6300, XPR6350, XPR6380, XPR6500, XPR6550, XPR6580. 2 Инчен Спојувалка За Каиш.Оваа сметководствена додаток е пролет-акција, 2-инчен спојувалка за каиш за двонасочна радија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите